ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ (EUROPEAN LAW SCHOOL NETWORK) [14.12.2023]

Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου 2023
Ενημερωτική εκδήλωση για το Δίκτυο των Ευρωπαϊκών Νομικών Σχολών (European Law School Network) [14.12.2023]

Η Νομική Σχολή του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών πραγματοποιεί, απευθυνόμενη σε όλους τους ενδιαφερόμενους (πτυχιούχους, επί πτυχίω και προπτυχιακούς φοιτητές της Νομικής Σχολής Αθηνών), την Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 13:00-15:00 μ.μ. ενημερωτική εκδήλωση στην Αίθουσα 6 (Νέο Κτήριο Νομικής Σχολής) σχετικά με τις προσφερόμενες σε αυτούς ευκαιρίες για μεταπτυχιακές σπουδές στο πλαίσιο του Δικτύου των Ευρωπαϊκών Νομικών Σχολών. Για περισσότερες πληρωφορίες σχετικά με την εκδήλωση πατήστε εδώ.